
Mši svatou ke cti a připomínce bl. Engelmara Unzeitiga sloužil pomocný biskup českobudějovický Mons. Pavel Posád. U oltáře koncelebroval pan děkan a kněží boskovického děkanství a také P. Gorazd Krušina Opraem z Prahy ze strahovské kanonie premonstrátského řádu. U oltáře také sloužili jáhnové a ministranti z našeho děkanství.