
Slavnost Těla a Krve Páně se v Bohuňově obnovila po několika desítkách let. Mši svatou sloužil P. Michal Polenda v kostele sv. Jiljí. U oltáře sloužil i jáhen Alois Nebojsa a ministranti z našich farností.
Mše svaté se zúčastnili i uniformovaní hasiči a děti v průvody sypaly kvěly před baldachýnem, pod kterým byla nesena Nejsvětější svátost. V obci byly připraveny 4 oltáře, na kterých byly obrazy patronů našich farností. A celý eucharistický průvod doprovodila Dechová hudba z Lysic a okolí. Děkujeme místním hasičům za organizaci dopravy. A poděkování patří všem, kdo se na slavnosti jakkoliv podílel.